wydawnictwa zagraniczne, Sammlung Otto Merseburger umfassend Münzen und Medaillen von Sachsen: Albe..

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:01:40
176742
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sammlung Otto Merseburger umfassend Münzen und Medaillen von Sachsen: Albertinische und Ernestische linie, Leipzig (REPRINT Berlin 1983)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 198 stron formatu ok A5, oprawa twarda, pięknie zachowany, jeden z największych zbiorów Saksonii - z cennikiem w owczesnych markach niemieckich. W katalogu ok. 550 pozycji monet i medali polskich królów Augusta II i Augusta III. Katalog tak uniwersalny, że do dziś powołuje się na niego większość domów aukcyjnych

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 130

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  48 zł