wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, Oss..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:01:20
175374
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisław Suchodolski - Moneta i obrót pieniężny w Europie Zachodniej, Ossolineum 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 277 stron + 12 tablic formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, bardzo ładnie zachowana, klasyczna praca dotycząca wczesnośredniowiecznego mennictwa europejskiego

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 55

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł