Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:01:00
91811
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom I, Gdańsk 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 544 str. formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog złotego mennictwa Wazów

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 280 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 99

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł