wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Ja..

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 20:00:40
176744
Opis: wydawnictwa polskie, Jarosław Dutkowski - Złoto czasów dynastii Jagiellonów (The Gold of the Jagiellonian dynasty), Gdańsk 2010
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 406 stron formatu B5, oprawa twarda, strony 180 i 181lekko zgniecione i podwójnie zadrukowane, okładka lekko poprzecierana, bogato ilustrowane opracowanie mennictwa jagiellońskiego

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 147

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł