Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Polska, półgrosz, bez daty

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 21-03-2019 21:31:20
174314
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, MONETA I ALBERTI; Rw: Korona, pod nią rozetka, REGIS POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Frynas P.19.1, Kop. 387, Gum.P. 545

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 126

1)  30 zł
2)  28 zł