Polska, odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały”, po 1921

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:25:00
175161
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Pociąg Pancerny „Śmiały”, po 1921, perścień, na którym wieniec i napis PANCERNY ŚMIAŁY, wewnątrz pierściena wagon pancerny na szynach, mocowanie na słupek, materiałowa podkładka, nakretka sygnowana B. SZULECKI / GRAWER - WARSZAWA KRAKOWSKIE PRZEDM. 21., odznaka jednoczęściowa, ażurowa, bita z lekką kontrą
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.76 g, 46.1 mm, bardzo ładna
Literatura: Stela 13.53, Sawicki/Wielechowski s. 323, Sawicki s. 134

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 811

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  980 zł
5)  900 zł