Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Niemcy, 5 marek, 1888 A

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 21:42:40
175059
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1888 A, Berlin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, niewielkie uszkodzenia obrzeża, jednak ładnie zachowane, delikatna patyna, miejscowy blask menniczy
Literatura: AKS 128, Jaeger 101

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1521

1)  2 300 zł
2)  2 300 zł
3)  1 900 zł
4)  1 700 zł
5)  1 650 zł
6)  1 450 zł
7)  1 250 zł
8)  880 zł
9)  700 zł
10)  640 zł