Polska, żołnierska odznaka pamiątkowa 21. Pułku Artylerii Polowej, po 1930 roku

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:23:00
175151
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, żołnierska odznaka pamiątkowa 21. Pułku Artylerii Polowej, po 1930 roku, Krzyż maltański, na środku dwie skrzyżowane armaty na których swastyka z liczbą 21 na środku, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, na stronie odwrotnej wyryte w ramionach krzyża A-A-A-B, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / MIODOWA 19, od wewnątrz wyryte AB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 14.39 g, 42.9x42.9 mm, jedno ramię krzyża lekko zgięte
Literatura: Sawicki s. 51

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 273

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  780 zł
4)  740 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  360 zł
8)  320 zł
9)  300 zł