Polska, oficerska odznaka pamiątkowa 12. Kresowego Pułku Artylerii Polowej, po 1929

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:22:40
175145
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, oficerska odznaka pamiątkowa 12. Kresowego Pułku Artylerii Polowej, po 1929, Na wieńcu krzyż o półokrągło wciętych końcach ramion, z ciemnozieloną i czarną obwódką, na środku medalion, od którego odchodzą cztery wypustki, dwie w barwach polskich, jedna francuskich i jedna włoskich, w medalionie 12 PUŁK KRES. ART. POL., na stronie odwrotnej słabo widoczna punca srebra, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana EWIDENCJA ORLĄT / LWÓW - L..... / WL. BUSZEK
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, emalia, 17.62 g, 40x39.7mm, drobne wykruszenie emalii
Literatura: Sawicki s. 32-33

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 619

1)  3 200 zł
2)  3 100 zł
3)  1 800 zł
4)  1 450 zł
5)  1 000 zł
6)  1 000 zł
7)  840 zł
8)  500 zł
9)  450 zł