Polska, odznaka Szkoły Podoficerskiej Wojsk Samochodowych, po 1921

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:22:20
175148
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Szkoły Podoficerskiej Wojsk Samochodowych, po 1921, Odznaka w kształcie orła z rozpostartymi skrzydłami na kórego piersi przód samochodu, na chłodnicy SP, na osi sygnatura JM, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, brak nakrętki, Szkoła Podchorążych Wojsk Samochodowych została utworzona w 1920 roku przy ul. Koszykowej 82 w Warszawie, rok później przeniesiono ją do fortu "Wola" i z biegiem czasu zmieniono nazwę na Obóz Szkolny Wojsk Samochodowych
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 10.81 g, 62.1x42.2 mm, rzadka i pięknie zachowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 437

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 253

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 250 zł
4)  1 200 zł
5)  920 zł
6)  900 zł