Polska, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego. Medalion z orłem i napisem WILNO

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:21:20
175154
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Frontu Litewsko-Białoruskiego. Medalion z orłem i napisem WILNO, krzyż kawalerski, na końcach ramion FRONT / LIT / BIAŁ / 1919-1920, na krzyżu medalion w którym Orzeł z tarczą z podwójnym krzyżem na piersi, w otoku • WILNO •, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana BERLIŃSKI / A. - LWÓW, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 10.70 g, 40.9x40.5 mm,

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 487

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  900 zł
4)  540 zł
5)  220 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  155 zł
12)  150 zł