Polska, odznaka pamiątkowa Dowództwa Artylerii Wojska Polskiego w Krakowie

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:20:20
175155
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Dowództwa Artylerii Wojska Polskiego w Krakowie, wieniec na którym krzyż kawalerski, na krzyżu XI XII 18 / ŚLĄSK / I 1919 / LWÓW, na krzyżu Orzeł z tarczą na której dwie skrzyżowane armaty, na wieńcu napis PAMIĘCI PIERW. WALK I PRAC PIERW ARTYL. PIERW N. DOW. ART. KRAKÓW, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana F.MULLER / RIGA, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 22.53 g, 46.3 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 647-648, Stela 13.68

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 532

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  220 zł