Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:20:00
175311
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, mocowanie na słupek, nakretka sygnowana J.KNEDLER / WARSZAWA z wybitym numerem 4085, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 13.22 g, 43.6x43.6 mm, zerwany gwint słupka, nakrętka wgnieciona, odznaka skorodowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 527

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  55 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł
11)  34 zł
12)  32 zł