Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:19:40
175143
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920, Romb z bordową obwódką, na którym dwa skrzyżowane miecze głowniami skierowane do dołu i kartusz, na którym złoty orzeł, emaliowany na biało, wokół orła 4.X - 1918 / FRANCJA / WŁOCHY / AME-RYKA / JH, wstążka niebiesko-biała, z niebieskimi obwódkami od nieokreślonego odznaczenia, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i złocony, emalia, 31.3x46.4 mm, 17.39 g, spękania emalii na orle, lekko zgięta prawa łapa orła
Literatura: Stela 16.11.c

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 660

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  290 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  240 zł