Polska, odznaka pamiątkowa Krzyż Małopolskich Oddziałów Armii Ochotniczej, po 1920

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:19:20
175144
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Krzyż Małopolskich Oddziałów Armii Ochotniczej, po 1920, Pięcioramienny krzyż z ramionami jak w krzyżu maltańskim, na ramionach 1920 - M - O - A - O, na krzyżu Orzeł, na stronie odwrotnej wybity numer 424, odznaka dwuczęściowa, mocowanie na słupek, na słupku sygnarura E. M. UNGER / LWÓW / No....
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, miedź srebrzona, cynk, 11.01 g, 44.2x43 mm, niski numer, słupek lekko zgięty
Literatura: Stela 14.2.39

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1072

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł