Polska, Nagroda Ministerstwa Rolnictwa - medal Za Pracę i Zasługę, 1926

Rozpoczęcie: 18-02-2019 18:00
Zakończenie: 28-02-2019 22:17:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:17:00
175306
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Nagroda Ministerstwa Rolnictwa - medal Za Pracę i Zasługę, 1926, Warszawa, Aw: Orzeł trzymający w szponach kłosy zboża, niżej napis ZA PRACĘ I ZASŁVGĘ, w otoku MINISTER ROLNICTWA I DÓBR PAŃSTWOWYCH, Rw: Postać kobiety ze snopem zboża i sierpem, niżej znak mennicy i sygnatura E.WITTIG w otoku RZECZPOSPOLITA POLSKA, medal projektu Edwarda Wittiga
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 42.40 g, 45 mm, delikatne uszkodzenia krawędzi, rysy po obu stronach, patyna
Literatura: Strzałkowski 553

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 557