Polska, jednostronna plakieta autorstwa J. Walacha wykonana z okazji przełamania f..

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:16:20
175054
Opis: Polska - XX w., jednostronna plakieta autorstwa J. Walacha wykonana z okazji przełamania fortyfikacji rosyjskiej na wzgórzu Pustki koło Gorlic (w walkach tych po obu stronach poległo wielu Polaków); Scena zdobywania wzgórza przez szturmującą piechotę austriacką, przy obrzeżach: STEINSBERG JNFANTERIE No 100 OBERST LATINIK 2. MAI. 1915. DURCHBRUCH AUF PUSTKIHÖHE BEI GORLICE ARMEE MACKENSEN. VI.K.V.ARZ 12. JTD. KESTRANEK 23. JBRIG.V.METZ sygnowany J. WALACH
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 90 x 60 mm 160.89 g, rzadka i bardzo ciekawa plakieta
Literatura: Wurzb. 3285

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 333

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  240 zł