Rosja, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:16:00
175313
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, Order Wojny Ojczyźnianej (Отечественной войны) II klasy wz. 1985, Pięcioramienna gwiazda emaliowana na czerowno, między ramionami promienie, na tle gwiazdy skrzyżowane karabin i szabla, na środku gwiazdy medalion w którym ОТЕЧЕСТВЕННАЯ ВОЙНА w otoku, w polu skrzyżowane sierp i młot, na stronie odwrotnej sygnatura MOНЕТНЫЙ ДВОРi wygrawerowany numer 1529358, mocowanie na nakrętkę, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 40.36 g, 44.5x46.4 mm, ładnie zachowany

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1060

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł