Niemcy, medal na pamiątkę osłonięcia pomnika z okacji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913

Rozpoczęcie: 18-02-2019 18:00
Zakończenie: 28-02-2019 22:15:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 22:15:20
175305
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal na pamiątkę osłonięcia pomnika z okacji 100. rocznicy Bitwy Narodów, 1913, Aw: pomnik śpiącego lwa, wyżej zachodzące słońce i data 1813, w otoku GLEIWITZER • KRIEGERDENKMAL - GOLD • GAB • ICH • FÜR • EISEN, Rw: Herb Gliwic, z boków 19-13, na dole sygnatura J.Breitkopf-Cosel, w otoku JUBILÄUMSGABE DER GLEIWITZER BÜRGERSCHAFT ZUR VERSCHÖNERUNG DER STADT
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 12.77 g, 30.1 mm
Literatura: Sakwerda s. 67

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 317