Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 21:10:00
175133
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany w pudełku NGC 4786034-012 z oceną MS 64 BN
Literatura: AKS 25, CNG 508.V, Jaeger D.2, Parchimowicz 53.e

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 256

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  120 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł