Polska, szóstak, 1762

Polska, szóstak, 1762

Polska, szóstak, 1762

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:52:40
175318
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, szóstak, 1762, Gdańsk
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 730, CNG 413.II.a, Merseb. 1799

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 155

1)  95 zł
2)  90 zł