Polska, grosz wikariacki, 1740

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:52:00
174972
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, grosz wikariacki, 1740, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: justowanie na rewesie, patyna
Literatura: Kahnt 633, Merseb. 1694

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 267

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  390 zł
6)  260 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  180 zł
10)  170 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł