Polska, szóstak, 1667

Polska, szóstak, 1667

Polska, szóstak, 1667

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:50:00
175319
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1667, Bydgoszcz, herb Ślepowron na awersie w tarczy, na rewersie tarcze zaokrąglone
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1686

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 228

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  26 zł
8)  24 zł