Słowianie, naśladownictwo denara typu quatrefoil, XI w.

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:23:00
173926
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu quatrefoil, XI w., Krzyż dwunitkowy z łukami w kątach / W obwódce krzyż prosty a kulkami w kątach, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.38 g, 18.5 mm, gięty, rewers bardzo podobny stylistycznie do monet typu łupawskiego (jak Inventar II 136:568), ale inny awers

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 150

1)  320 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  150 zł
5)  95 zł
6)  90 zł