Krzyżowcy, denar tournois

Krzyżowcy, denar tournois

Krzyżowcy, denar tournois

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:11:00
175090
Opis: Krzyżowcy - Ateny - Wilhelm I de la Roche 1280-1287 lub Guy II de la Roche 1287-1308, denar tournois, Teby, Aw: Krzyż grecki, G DVX ATENES, Rw: zamek, THEBE CIVIS, nad kropką kończącą napis litera B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.78 g, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Metcalf i CCS - nie notują odmiany z literką B nad kropką po THEBE CIVIS

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 351

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł