Goci lub Sarmaci, naśladownictwo denara Plautilli (żony cesarza Karakalli), III w. ne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:08:40
175088
Opis: Goci lub Sarmaci, naśladownictwo denara Plautilli (żony cesarza Karakalli), III w. ne, suberatus, Aw: Popiersie Plautilli w prawo, PLAVTILA PIA AVG, Rw: Cesarz? stojący w lewo trzymający gałązkę oliwną nad schematycznym przedstawieniem ołtarza oraz włócznię, SACERDOS VRBIS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź pokryta resztkami srebra, 3.10 g, 16.9 mm, ciekawa i rzadka moneta

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 342

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  150 zł
4)  120 zł