Goci lub Sarmaci, naśladownictwo denara Luciusza Verusa, II-III w. ne

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:08:20
175087
Opis: Goci lub Sarmaci, naśladownictwo denara Luciusza Verusa, II-III w. ne, Aw: Głowa władcy w prawo, IMP L AVREL VERVS AVG, Rw: Providentia stojąca w lewo, trzymająca glob i róg obfitości, PROV DEOR TR P II COS II
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.36 g, ładna i rzadka moneta
Literatura: jak RIC 482

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 396

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  180 zł