Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 72-71 pne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:02:20
175344
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Ptolemeusz IX Soter 116-106 i 88-80 pne, tetradrachma, 72-71 pne, Aleksandria, 10 rok panowania, Aw: Głowa Ptolemeusza w prawo, Rw: Orzeł stojący na piorunie i napis ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ, po bokach Orła LI i ΠA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.69 g, kolorowa patyna na rewersie
Literatura: SNG Cop. 356

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 427

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  270 zł
8)  260 zł