Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:02:00
175343
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Attyka - Ateny, tetradrachma, IV-III w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie przyozdobionym liścmi laurowymi w prawo; Rw: Sowa stojąca prawo z głową na wprost, z lewej gałązka oliwna, z prawej ΑΘΕ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.04 g
Literatura: SNG Cop. 64

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 593

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  490 zł
6)  480 zł