Celtowie Wschodni, 1/8 statera typu Atena-Alkidemos, koniec II w. pne

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 28-02-2019 20:00:40
175078
Opis: Celtowie Wschodni - Bojowie, 1/8 statera typu Atena-Alkidemos, koniec II w. pne, Aw: nieregularny gładki guzek, Rw: na środku kropka, zgrubienie u dołu, nitkowate promienie wzdłuż krawędzi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 0.90 g, 8.3 mm, bardzo rzadki
Literatura: Paulsen 137

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 839

1)  840 zł
2)  820 zł