Polska, odznaka Wzorowy Pontonier wz. 1953

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:32:40
173455
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, odznaka Wzorowy Pontonier wz. 1953, Czarna tarcza na której napis WZOROWY / PONTONIER, niżej kotwica, na której koło ratunkowe i dwa skrzyżowane topory, dolna krawędź tarczy w formie koła zębatego z którego wyrastają kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabita litera W, odznaka mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 16.73 g, 28.7x40.7 mm, rzadka i ładna odznaka

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 183

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł