Polska, Odznaka Mechanik Kierowca I klasy wz. 1952

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:32:20
173454
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Odznaka Mechanik Kierowca I klasy wz. 1952, Warszawa, W pięciokącie czołg, niżej MECHANIK / KIEROWCA, niżej koło zębate w którym K I L, z boków koła kłosy zboża, odznaka mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA / PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, 27.84 g, 41.6x51.4 mm, rzadka i ładna odznaka

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 207

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł