Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:31:40
173451
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920, Dwa skrzyżowane miecze, głowniami skierowane do dołu, na nich romb z bordową obwódka, na rombie złoty orzeł, emaliowany na biało, wokół orła 4.X - 1918 / FRANCJA / WŁOCHY / AME-RYKA / JH, w górnej części rombu wywiercony otwór, wstążka jasnoniebieska z biało-amarantowymi obwódkami, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i złocony, emalia, 32.8x42.2 mm, 18.65 g, oryginalne zawiesie wstązki usunięte i zamienione na oczko, srebrzenie lekko przetarte na rewersie, wstążka lekko wyblakła
Literatura: Stela 16.11.c

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 167

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  390 zł
4)  390 zł
5)  360 zł