Francja, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika bitwy pod Château-Thierry, 1937

Rozpoczęcie: 28-01-2019 18:00
Zakończenie: 07-02-2019 22:28:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:28:40
173637
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika bitwy pod Château-Thierry, 1937, Aw: Dwie postacie, z boków kolumny na których 1917 - 1918, niżej TIME WILL NOT - DIM THE GLORY OF / THEIR - DEEDS, zboków sygnatury A. BOTTIAU SCUL i Ada POSSESE grav mod, Rw: Widok pomnika, wokół CHATEAU-THIERRY - AMERICAN MONUMENT, z boków PAUL CRET SC - ADE POSSESE GRAV, na rancie punca i napis BRONZE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 52.65 g, 50.2 mm, patyna, ładnie zachowany

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 50