Wielka Brytania, korona, 1937

Wielka Brytania, korona, 1937

Wielka Brytania, korona, 1937

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:24:40
173485
Opis: Wielka Brytania - Jerzy VI 1936-1952, korona, 1937, Londyn
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "500", 28.31 g, delikatna patyna
Literatura: S. 4078

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 244

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  90 zł
6)  55 zł
7)  50 zł