Rosja, 10 kopiejek, 1857 СПБ - ФБ

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:23:00
173783
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 10 kopiejek, 1857 СПБ - ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 64

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  65 zł
4)  60 zł