Rosja, 20 kopiejek, 1858 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:22:40
173784
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 20 kopiejek, 1858 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 61

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 216

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  65 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  48 zł