Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1819 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:21:00
173649
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1819 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pozostałości rdzawej patyny
Literatura: Adrianov 1819, Bitkin 127

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 122

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  170 zł
4)  170 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  95 zł