Rosja, rubel, 1815 СПБ-МФ

Rosja, rubel, 1815 СПБ-МФ

Rosja, rubel, 1815 СПБ-МФ

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:19:00
173644
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1815 СПБ-МФ, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 111

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  70 zł
5)  60 zł