Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:18:40
173643
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1813 СПБ ПС, Petersburg, młodszy typ orła
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, punktowa korozja
Literatura: Adrianov 1813б, Bitkin 105

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 199

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  95 zł
6)  90 zł