Niemcy, talar, 1853 F

Niemcy, talar, 1853 F

Niemcy, talar, 1853 F

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:16:00
173574
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August II 1836-1854, talar, 1853 F, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Thun 327, Dav. 878, AKS 101, Jaeger 87

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 182

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł