Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Niemcy, talar, 1627

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:13:20
173541
Opis: Niemcy - Norymberga - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1627, Norymberga, Aw: Dwugłowy orzeł, legenda, Rw: Trzy tarcze herbowe, w polu data 16-27, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.68 g, patyna, ładny egzemplarz
Literatura: Dav. 5636, Kellner 230

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 291

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  940 zł
7)  920 zł