Austria, talar, 1624

Austria, talar, 1624

Austria, talar, 1624

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:08:40
173516
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron 1619-1653, talar, 1624, Salzburg, Aw: Postać św. Ruperta na wprost, wokoło SANCT RVDBERTVS EPS SALISB 1624; Rw: Madonna z dzieciątkiem na wprost, wokoło PARIS D G ARCHI EPS SAL SE AP LE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.75 g, awers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Dav. 3504, Probszt 1197, Zöttl 1475

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 208

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  470 zł
4)  460 zł
5)  450 zł
6)  440 zł
7)  410 zł
8)  370 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł