Austria, 3 krajcary, 1669

Austria, 3 krajcary, 1669

Austria, 3 krajcary, 1669

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:06:20
173494
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1669, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, bardzo ładny
Literatura: Herinek 1316

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 88

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł