Austria, 3 krajcary, 1644

Austria, 3 krajcary, 1644

Austria, 3 krajcary, 1644

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:03:00
173508
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, 3 krajcary, 1644, Graz
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, mennicza wada stempla awersu, ale bardzo ładne
Literatura: Herinek 698

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 149

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  140 zł
4)  75 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  48 zł