Austria, 3 krajcary, 1643

Austria, 3 krajcary, 1643

Austria, 3 krajcary, 1643

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:02:40
173506
Opis: Austria - Ferdynand III 1637-1657, 3 krajcary, 1643, Graz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 697

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  34 zł
4)  30 zł