Austria, 3 krajcary, 1630

Austria, 3 krajcary, 1630

Austria, 3 krajcary, 1630

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:00:20
173500
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1630, Sankt Veit
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1127

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 125

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  55 zł
6)  36 zł