Austria, 3 krajcary, 1626

Austria, 3 krajcary, 1626

Austria, 3 krajcary, 1626

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 22:00:00
173499
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1626, Graz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1081a

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 92

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  42 zł
6)  38 zł