Austria, 3 krajcary, 1626

Austria, 3 krajcary, 1626

Austria, 3 krajcary, 1626

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:59:40
173498
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1626, Graz
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Herinek 1079

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 143

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  46 zł
7)  44 zł