Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Inflanty, szeląg, 1572

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-02-2019 21:58:20
173497
Opis: Inflanty - Jan Hieronim Chodkiewicz 1572-1573, szeląg, 1572, Dahlen, trójlistek pod gryfem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3111 (R3), Haljak' 11 981a

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 101

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  40 zł